Złap bakcyla!

Pomyśleliśmy zakładając studio.

Prowadząc klasyczny biznes, ostatnie 8 lat poświeciliśmy na doskonalenie sztuki pozyskiwania klientów. Tak zaczęliśmy od wizytówek przez resztę materiałów reklamowych tworząc branding.

Dalej było już budowanie silnej marki. Tworzyliśmy kolejne strony internetowe i sprawdzaliśmy ich skuteczność. Żeby strona www była widoczna należy zadbać o pozycjonowanie jej. Są tez social media zauważyliśmy błyskotliwie! Wystarczy odpowiednio z nich korzystać a setki ludzi szukający naszych usług mogą nas dostrzec.

Później nadszedł czas na obsłużenie tych wszystkich pozyskanych kontaktów na odpowiednim poziomie. Tak zabraliśmy się za automatyzację marketingu. Automatycznie wysyłane e-maile, smsy z przypomnieniami o spotkaniu, czy wreszcie systemy rezerwacji spotkań i płatności w sklepie on-line.

Wiemy jak wyglada rynek i ile czasu, pracy i pieniędzy kosztuje wprowadzenie tych wszystkich rozwiązań na odpowiednim poziomie. Dlatego powstało Studio Bakcyl. Jesteśmy po to, żeby dzielić się z innymi przedsiębiorcami nasza wiedzą oraz doświadczeniem. Dostarczając Twojej firmie tych rozwiązań, których potrzebujesz.

Naszą misją jest stworzenie kreatywnej reklamy oraz zwiększenie widoczności Twojej firmy w sieci.

Kreatywność

Wiemy, że kreatywność jest źródłem sukcesu w marketingu, dlatego nasz zespół stawia na nieszablonowe myślenie.

Zespół

Jesteśmy zgranym zespołem ambitnych, młodych ludzi, którzy wykonują swoją pracę z pasją.

Zaangażowanie

Podejmujemy się największych wyzwań i realizujemy je z pełnym zaangażowaniem od początku końca tak aby nasza praca dała konkretne korzyści.

Skuteczność

Wiemy gdzie są Twoi klienci i pomożemy Ci ich zdobyć. Mamy skuteczne rozwiązania, które sprawią, że Twój produkt i usługa będą widoczne w sieci.

0
Lat doświadczenia w marketingu
0
Dni w roku widoczności stron internetowych
0
Założycieli

My jesteśmy z Bielska-Białej ale Twoi klienci mogą być w dowolnym miejscu na świecie