Project Description

Powiedź czego oczekujesz

Rzuć nam wyzwanie

Podejmujemy wyzwanie. Tworzymy unikalne logo Twojej firmy, które będzie pozytywnie z nią kojarzone. Twoje uwagi są dla nas najważniejsze

Otrzymaj

Podejmuj świadome i odpowiedzialne decyzje.

Coraz częściej słyszymy, że prowadzenie biznesu bez strony internetowej w dzisiejszych czasach jest niemożliwe.

Rynek się mocno zmienia, większość transakcji odbywa się przez internet. Dlatego zachęcamy Państwa aby już dzisiaj być przygotowanym na zmieniające się trendy i posiadać atrakcyjną stronę www dzięki której Wasi potencjalni klienci do Was trafią. Posiadanie atrakcyjnej strony w internecie to tylko jedna strona medalu. Drugą stroną jest jej widoczność. Wysoka pozycja w wyszukiwarce google to priorytet dla każdej szanującej się firmy. Wyobraź sobie teraz drogi kliencie, że posiadasz profesjonalną i bardzo atrakcyjną stronę internetową ale żaden z Twoich potencjalnych klientów nie może na nią trafić, bo nie wyświetla się jako jedna z pierwszych w wyszukiwarce google czy bing. Dlatego ważnym jest aby zadbać i o pozycjonowanie strony jak i o jej czytelność i atrakcyjność.

…dobierając barwy

By powstał…

Gotowy projekt

Nasz sprawdzony proces obsługi

1.SPOTKANIE

To rozmowa, podczas której chcemy cie poznać. Otrzymujesz od nas analizę obecnej sytuacji oraz porównanie konkurencji. To nasz fundament.

2. PLANOWANIE

Na podstawie naszych wspólnych ustaleń otrzymujesz od nas gotowy plan do zrealizowania – od nowej wersji twojego logo po zastosowanie wszystkich materialów w kampanii reklamowej.

3. WYKONANIE

Kiedy jesteś gotowy na nowy rozdział, przygotowujemy dla ciebie rozwiązania przedstawione w koncepcji.

4. TESTY

Zanim wdrożymy jakiekolwiek rozwiązanie zawsze poddajemy je sprawdzonym testom. Jesteśmy pewni dostarczanych usług.

5. DOSTARCZENIE

Wybierz najbardziej dogodną dla siebie opcje. Odbierz projekty do realizacji lub zdaj się na nasze wykonanie. W jednej i drugiej możliwości czuwamy nad całym procesem produkcji.

Rezultat pozostaje satysfakcją Klinta

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem sadips ipsums aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.
Tommy Tall Boy
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem sadips ipsums aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.
Plain Jane